Płyta kominkowa akumulacyjna CPA 1200x500x25 Zobacz większe

Płyta kominkowa akumulacyjna CPA 1200x500x25

Nowy produkt

Płyta CPA przeznaczona do budowy ciepłych ścian pieco-kominków akumulacyjnych.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3 zł.


172 zł Brutto

35 kg
Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Płyty z odlewanego ogniotrwałego materiału ceramicznego najnowszej generacji o wysokiej gęstości i dużej pojemności cieplnej AKUBETU.

Charakteryzują się bardzo dużą przewodnością cieplną, a nadto wysoką jego akumulacyjnością.

Pozwalają na budowanie „ciepłych” brył pieco-kominków i innych konstrukcyjnych powierzchni grzewczych w tym również zamkniętych brył tzw. systemu „hipokausta”.

Bardzo wysoka zdolność akumulacyjności i doskonała przewodność cieplna wyróżnia nasze płyty spośród podobnych wyrobów z tradycyjnego szamotu, dawniej stosowanych do budowy brył kominkowych. Duże wymiary naszych płyt pozwalają na budowę mocnych, bezpiecznych i ciepłych nadstaw (górnych części kominka) oraz dużych brył kominkowych, przez co znacznie polepszają ich jakość.

Można zdecydowanie przyspieszyć czas montażu kominka likwidując przy tym uciążliwą konieczność stosowania izolacji z wełny mineralnej. Płyty CPA są podwójnie zbrojone, bardzo sztywne. Równocześnie można je łatwo przycinać lub łamać na łamarce. Podczas sklejania (specjalnym klejem oferowanym przez naszą firmę) można je w celu ułatwienia montażu nawiercać i skręcać. Po oczyszczeniu z pyłu wkleja się siatkę i tynkuje. Można je oklejać kaflami lub płytami kamiennymi.

Wymiary płyty 1200x500x25 mm
Klasyfikacja ogniowa (EN 13501-1:2007+A1:2009) A1 - niepalny
Waga jednej płyty 34,5 kg
Kolor czerwony

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Płyta kominkowa akumulacyjna CPA 1200x500x25

Płyta kominkowa akumulacyjna CPA 1200x500x25

Płyta CPA przeznaczona do budowy ciepłych ścian pieco-kominków akumulacyjnych.

26 innych produktów w tej samej kategorii: