z 23% VAT

Sterownik Robiren AIR - optymalizator mocy

Nowy produkt

Sterownik Robiren AIR do napowietrznych wkładów kominkowych z przepustnicą powietrza Ø100 mm.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 199 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 199 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 40 zł.


1 993 zł Brutto 1 620 zł 1 993 zł z 23% VAT

1 620 zł 1 993 zł z 23% VAT
Dostawa: do 7 dni

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Optymalizator Mocy to urządzenie przeznaczone do obsługi wkładów kominkowych wyposażonych w kanał doprowadzający powietrze do komory spalania.

Zadaniem regulatora jest zoptymalizowanie pracy paleniska pod kątem uzyskiwanej mocy i stabilizacja jego pracy na wymaganym w danej chwili przez użytkownika poziomie temperatury. Proces ten jest realizowany za pośrednictwem przepustnicy płynnie regulującej dopływ powietrza do komory spalania. Wszystkie zmiany parametrów pracy paleniska zależne są tutaj od temperatury panującej w palenisku, mierzonej przez czujnik zamontowany jak najbliżej komory spalania.

Sterownik posiada dedykowane ustawienia do wkładów ROBIREN AIR.

Na zamówienie inne rozmiary przepustnic doprowadzających powietrze: Ø120, Ø150.

Sterownik może być wyposażony w dodatkowy czujnik służący do odczytu temperatury spalin oraz czujnik otwarcia drzwiczek paleniska. Może współpracować z czujnikiem czadu (CO), wentylatorem wyciągowym, generatorem ciągu lub napędem klapy kominowej służącej przekierowaniu spalin. Sterownik wyposażony jest w zasilanie awaryjne zabezpieczające instalację na wypadek zaniku napięcia, które ma za zadanie doprowadzić do całkowitego zamknięcia przepustnicy i tym samym bezpiecznego wygaszenia paleniska.

Dzięki optymalizatorowi mocy uzyskujemy efektywne spalanie drewna i możliwość osiągania zawsze optymalnej, zadanej temperatury. Instalacja ze sterowaniem zapewnia energooszczędność, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Opinie

Napisz opinię

Sterownik Robiren AIR - optymalizator mocy

Sterownik Robiren AIR - optymalizator mocy

Sterownik Robiren AIR do napowietrznych wkładów kominkowych z przepustnicą powietrza Ø100 mm.

4 innych produktów w tej samej kategorii: